Hakkımızda

1993 yılında başlayan Otomotiv Piyasası yolculuğumuz, Doğuş Otomotiv, Nissan Otomotiv A.Ş, Ziebart Türkiye, Williams Car Care, Sonax Türkiye ve Bayraktar Otomotiv (ResistAll Car Care) duraklarında tecrübelendikten sonra profesyonelliğin kendi adımıza çalışmaya doğru evirilmesi düşüncesiyle 2016 yılında ADM Otomotiv’i doğurdu.

Başlangıçta Solargard Otomotiv Cam Filmlerinin Tek Yetkili Dağıtıcısı olarak bayilikler vermek hedefi ile başlamışken, zaman içinde ARMOR COAT – USA Türkiye Exclusive Distribütörlüğü’ alarak ve bazı ünlü oto koruma markalarına ve otomobil plazalarına danışmanlık ve eğitim çalışmaları ile zenginleşti. Günümüzde Orafol, Scholl Concept, Veidec, ZoneShield, Clean IQ ve Codetha gibi markaların ürünleri ile bayilik yapısı oluşturmak ya da bölgesel dağıtım organizasyonları gibi bir yöne doğru gitmektedir.

Sektörün önemli referans dergilerinden kabul edilen Oyder’ in Otoban dergisinde paylaştığımız görüşlerimiz ve sektörün durumunu tespite yarayan yazılarımızla Oto Koruma Sektöründeki tecrübelerimize istinaden destek vermeye çalışıyoruz.

Vizyoner bakış açımızla ve ticaret hayatındaki dürüst çalışmaya verdiğimiz önem doğrultusunda ortak çalışmalar yaptığımız/yapacağımız markalarımıza katkı yaparak birlikte yükseleceğimizi biliyoruz. Bu bakış açımızı bizimle çalışan bayilerimize, bireysel ve kurumsal müşterilerimize de aksettireceğimizi taahhüt ediyoruz.